Redakcja „Forum Przedsiębiorczości” gospodarczo-biznesowego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej” i organizator Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. PR i Marketing

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie Partnerów Biznesowych
• Prowadzenie rozmów biznesowych na wysokich szczeblach decyzyjnych
• Opracowanie i realizacja planu działań PR firm oraz doradztwo z zakresu komunikacji medialnej
• Koordynacja działań związanych z promowaniem marek
• Organizacja ogólnopolskich wydarzeń medialnych
• Bieżąca współpraca z działami marketingu i PR firm, monitoring mediów, współpraca z agencjami PR i eventowymi

Oczekujemy:
• umiejętności negocjacyjne przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej
• umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji z partnerami biznesowymi
• doświadczenia w sprzedaży lub marketingu
• mile widziane umiejętności z zakresu pracy dziennikarza (przeprowadzanie wywiadów)
• dobrej dykcji, miłej aparycji

Oferujemy:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników
• możliwość doskonalenia własnych umiejętności
• możliwość współtworzenia jednej z najbardziej opiniotwórczych gazet społeczno-gospodarczych w Polsce
• szereg szkoleń z zakresu sprzedaży
• udział w ciekawych przedsięwzięciach

CV i List Motywacyjny prosimy przesłać na adres: rekrutacja@forum-przedsiebiorczosci.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”